Христо Трендафилов
на 24 години, цел на запознанство:зодия: Овен
Семейно положение: Неженен/Неомъжена
Деца под 18 години: Не
Ръст: 171 см
Тегло: 70 кг
Очи: Черни
Коси: Черни
Град: София
Страна: Bulgaria
Пороци:
E-mail: hridi@mail.bg
ICQ: 33624457
Samo ako se poznavah po-dobre shtqh da kaja poveche ... Moje pyk nqkoj den nqkoj da me opoznae po-dobre ot men i da mi razkaje ... znam li :-)